• Benafis P. Dyrektor Krystyny Dąbrowskiej

• 28 czerwca w sali GOK-u odbył się Benefis p. Krystyny Dąbrowskiej – która przez wiele lat pełniła funkcję dyrektora naszej szkoły. Na scenie zaśpiewali dla niej liczni muzycy z kilku składów utytułowanego zespołu „Eksperyment”, którzy znów zagrali razem specjalnie na tej uroczystości. Wystąpił też zespół „Małe Podegrodzie”, z którym p. dyrektor zatańczyła „Chodzonego”. Była uczennica Wioletta Liber pięknym operowym wokalem zaśpiewała trzy pieśni, w bardzo efektownym układzie tanecznym zaprezentowała się Agnieszka Bodziony, a liczni absolwenci przekazali życzenia z różnych stron świata. Z okolicznościowymi przemówieniami wystąpili obecni włodarze gminy: p. Stanisław Banach, p. Stanisław Mazur, p. Józef Kotarba, p. Sławomir Czop. Przybyła także p. Małgorzata Gromala. Obecni byli liczni rodzice, nauczyciele i absolwenci, wyrażając tym podziękowanie za wieloletnią pracę.

• Zakończenie Roku Szkolnego - pożegnanie absolwentów

• 25 czerwca, w Dniu Zakończenia Roku Szkolnego 2020- 21 przeżyliśmy podwójne pożegnanie. To nie tylko nasi absolwenci po raz ostatni stanęli wśród uczniowskiej gromady, ale także nasza P. Dyrektor Krystyna Dąbrowska odchodząc na emeryturę pożegnała się z młodzieżą naszej szkoły po wieloletnim prowadzeniu najpierw Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, a po reformie oświaty Szkoły Podstawowej w Podegrodziu. Nie sposób w tak krótkiej uroczystości wyrazić wdzięczność za te lata pracy, wyrzeczeń, poświeceń i chwil przyjemnych – tych, które są nagrodą za pracę i naukę – w osiągnięciach uczniów i nauczycieli, którymi kierowała. W pamięci pozostanie wspólny wspólny wypoczynek i integracja.
            W części artystycznej uroczystości wystąpili utalentowani uczniowie naszej szkoły. Zostały także wręczone liczne nagrody i wyróżnienia.

• Pokaz Talentów dla rodziców 22 czerwca 2021

• 22 czerwca "Pokaz Talentów dla rodziców" członków grupy projektowej "Autoprezentacja i budowa wizerunku".Pokaz talentów wokalnych, instrumentalnych, tanecznych i akrobatycznych odbył się na scenie w GOK w Podegrodziu. Uczniów przygotowała Małgorzata Liber.

Małe Podegrodzie