• Konkurs na największą liczbę kroków - Pho3nix Kids

• Czas rozpędzić wielką machinę rejestracji do aplikacji mobilnej Pho3nix Kids, w której liczone będą konkursowe kroki. Konkurs startuje już 24 stycznia! Im większa frekwencja, tym większa szansa na zdobycie nagród indywidualnych oraz zebranie 1 000 000 od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy aktywny w aplikacji uczeń to 5 PLN na konto WOŚP.

DOKŁADNA INSTRUKCJA REJESTRACJI: [https://pho3nixfoundation.us2.list-manage.com/track/click?u=d1d48393d018f64c045032c2b&id=31ef9bd8cd&e=cf13f07786]
            APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS

Drogi Uczniu,
            Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids".

REJESTRACJA UCZNIÓW

Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 - 6.02.2022 r.

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

Dodatkowo, za każdego ucznia Waszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN. Naszym celem jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pozdrawiamy,

Fundacja Pho3nix

• Niezwykłe historie zwykłych przedmiotów - konkurs literacki i plastyczny

• Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie: "Niezwykłe historie zwykłych przedmiotów"

Był sobie pewnego razu imbryk do herbaty,dumny z porcelany,
            z której był zrobiony,dumny ze swej wysmukłej szyi i z dużego ucha.
            Miał on szyję z przodu, ucho z tyłu i o tym wciąż mówiłH.

Ch. Andersen

Przedmioty mają swoje niezwykłe historie. Zdarza się, że przechodzą z rąk do rąk, zyskując kolejne życie dzięki nowym właścicielom. Czasem przez wszystkie lata swej wiernej służby pozostają w jednym miejscu przy tej samej osobie…A oto zadanie dla Ciebie: Użyj wyobraźni i opowiedz,  podobnie jak Pan Andersen,  o ukrytym życiu Twojego ulubionego przedmiotu.Regulamin konkursu

1. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego.

2. Celem konkursu jest przybliżenie twórczości Hansa Christiana Andersena i innych baśniopisarzy, inspirowanie do pracy twórczej oraz rozwijanie wyobraźni.

3. Warunki uczestnictwa w konkursie:- Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach:   • literackiej- dowolna forma literacka wybrana przez ucznia,

• plastycznej - praca plastyczna wykonana samodzielnie przez ucznia w dowolnej technice, prace powinny mieć format nie większy niż A2- Praca literacka nie może przekraczać 5 stron maszynopisu.- Każda praca powinna być opatrzona kartą informacyjną zawierającą następujące dane:

• tytuł pracy,

• imię i nazwisko autora, klasa,

• imię i nazwisko opiekuna,

Etap szkolny konkursu zakończy się 16 marca 2022 rokuPrace należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do dnia 11 marca 2022 roku:Osoby nadsyłające prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora swoich danych osobowych (umieszczanie imiennych wyników na stronie internetowej organizatora).